Gamtosauginės mokyklos

Jaunieji žurnalistai gliaudys aplinkosaugos temas

www.yesilist.com nuotr.

Daugiau kaip 10 metų keliamos aplinkosaugos problemos vis dar yra terra incognita daugeliui žurnalistų. Sudėtingi gamtos pokyčiai, moksliniai tyrimai, atliekų rūšiavimo ir surinkimo sistemų painiava reikalauja specializuotų žinių bei plataus žurnalistinio matymo. Tai paskatino Elektronikos Platintojų Asociaciją (EPA) ir Lietuvos žurnalistų sąjungą  inicijuoti konkursą  jauniesiems žurnalistams „Moki žodį, myli gamtą“.  Žurnalisto gyslelę turintys Lietuvos moksleiviai kviečiami tyrinėti bei rašyti išsamius ... Skaityti toliau »

Mokytis galima ir kitaip

100_1296

Pradinukai – labai žingeidūs vaikai. Tik nereikia jų visą laiką sprausti į tradicinės pamokos rėmus.  Kiekvienas mokytojas yra išbandęs įvairių netradicinių ir vaikus aktyvinančių ugdymo metodų, ir aš čia nieko naujo nepasakysiu. Tik noriu pasidalinti patirtimi, kaip organizuojama netradicinė ugdymo(si) diena  mūsų mokykloje visiems 1 – 4 klasių mokiniams. Jau ne pirmus metus organizuojame Miško šventę.  Retas atvejis, kaip  kartu ... Skaityti toliau »

Projekto „Mažiau šiukšlių“ baigiamojo renginio dalyviai pristatė geriausias aplinkosaugines veiklas

IMG_2978

Birželio 4 d. Kauno rajono Šlienavos pagrindinėje mokykloje įvyko baigiamasis kampanijos „Mažiau šiukšlių“ renginys. Šiai progai ypač tinkamoje lauko „Žaliojoje klasėje“ projekte dalyvavusios mokyklos kūrybiškai pristatė savo vykdytas veiklas. Projekto dalyviams buvo įteikti diplomai už išskirtinį indėlį įgyvendinant  projektą „Mažiau šiukšlių“, darnaus vystymosi švietimo principų skatinimą ir kryptingą mokyklos bei visuomenės aplinkosauginio vaidmens stiprinimą. „Žaliojoje klasėje“ įvyko baigiamasis projekto „Mažiau ... Skaityti toliau »