Laikraštis

Laikraštis

Kviečiame prisidėti prie aplinkosauginio sąmoningumo sklaidos prenumeruojant laikraštį „Žalioji Lietuva“. Valstybės raidai humaniškų tarpusavio santykių vystymas, visuomenės sąmoningumo bei kūrybinio mąstymo ugdymas, sveikatos bei  dvasinių vertybių puoselėjimas yra ne mažiau reikšmingas už materialios gerovės užtikrinimą, o žmogiškosios aplinkos komforto kūrimas gali būti darnus ir vieningas su gamta. Palaikykime darnius tarpusavio santykius, švarią ir harmoningą aplinką. Tik susiformavus kritiškai mąstančių asmenų bendrijoms, atsiras galimybės teigiamiems visuomenės ir aplinkos pokyčiams.

Laikraštis „Žalioji Lietuva“ leidžiamas nuo 1989 m.

Leidėjas – viešoji įstaiga „Žalioji Lietuva“

16 puslapių apimties mėnesinis laikraštis, leidžiamas 1500 egz. tiražu

PRENUMERUOTI galite visuose Lietuvos pašto skyriuose, taip pat per redakciją

Leidinio indeksas – 0186

Prenumeratos kaina METAMS TIK 9,56 € (33 Lt)

Rugpjūčio mėn. laikraštis neleidžiamas

 

Redakcijos ir straipsnių autorių nuomonės gali nesutapti.

www.zaliojilietuva.lt bei laikraščio „Žalioji Lietuva“ informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse galima tik išsaugant autentišką tekstą su jame esančiomis autentiškomis nuorodomis, taip pat išsaugant autorines teises ir nurodant šaltinį su aktyvia nuoroda į jį.

 

Palikite atsakymą

Jūsų el.paštas nebus rodomas. Required fields are marked *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>