Į didžiųjų Užgavėnių šventę kviečia Naisiai – mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2015

Į didžiųjų Užgavėnių šventę kviečia Naisiai – mažoji Lietuvos kultūros sostinė 2015

naisiaiVisi – dideli ir maži, norintys pajusti tikrąją senųjų Užgavėnių šventimo dvasią, skubėkite į garsiuosius Naisius Šiaulių rajone. Šventės organizatoriai ruošiasi jus nustebinti ne tik persirengėlių gausa, šventiškai išpuoštais žemaitukų žirgais, vežimais, vėžinsiančiais šventės dalyvius, gardžiais blynais ir arbata, svarbiausias šventės akcentas – senosios, tikrosios šventimo tradicijos. Šventė vyks vasario 15 d., sekmadienį, pradžia – 10 val. (Naisių stadione).

muzikantaiNuo 10 iki 12 val. Naisių kultūros rūmuose veiks Užgavėnių kaukių dirbtuvės, kiekvienas galės nemokamai pasigaminti kaukę. Kaukes gaminti padės ir mokys tautodailininkai R. ir  G. Daukšos ir Šiaulių universiteto studentai. Nuo 12 iki 14 val. kviesime  visus  stebėti, kaip Žemaitijos blynkepiai kovoja dėl  geriausios Lietuvos blynkepių komandos vardo. Šiose svarbiose varžytuvėse kiekvienas šventės dalyvis turės balsavimo teisę, tad kviesime savo simpatijas balsais išreikšti pamėgtoms blynkepių komandoms.

Visos žiemos pabaigos šventės metu nenutils muzika, nenustos trepsėti šokėjai. Šurmuliuos kermošius, kviesiantis įsigyti skaniausių gardumynų, naudingų rakandų ir žydo blusų.

Kartu su velniais, raganomis ir žydais linksminsimės ir šėliosime, jodinėsime žemaitukais ir važinėsime vežimais ar rogėmis. Jėgas ir miklumą išmėginsime Užgavėnių varžytuvėse.zirgai

Kokios Užgavėnės be lemiamos Kanapinio ir Lašininio kovos?  14 val. jie demonstruos savo jėgas, sumanumą ir  gudrumą. Bus deginama viena didžiausių ir savo išvaizda įspūdingiausių kada nors matytų Lietuvoje morių.

Nepraleiskite gražios šventės, lauksime visų su gera nuotaika ir kaukėmis. Vasario 15 d., sekmadienį, pradžia – 10 val. (Naisių stadione)

Palikite atsakymą

Jūsų el.paštas nebus rodomas. Required fields are marked *

*

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>